Усього результатів: 5
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 20 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 22 300 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + кераміка |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 38 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: титан + кераміка |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 100 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 20 000 EUR |
Ціни на годинники Hublot
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Hublot 431.NM.1370.RX | 21 100 EUR | Комбінований: титан + кераміка |
| Hublot 431.CI.1370.RX | 22 300 EUR | Керамічний |
| Hublot 43 мм 431.NX.717B.RX | 20 000 EUR | Титановий |
| Hublot 431.NX.1370.RX | 20 000 EUR | Титановий |
| Hublot 431.OM.1380.RX | 38 900 EUR | Комбінований: золото + кераміка |