Легко впізнаваний стиль оригінального та чудового кільця Serpent Boheme, мотив дуже маленького розміру, JRG02674, з рожевого золота 750 проби з 8 діамантами круглого огранювання, 0,15 карата, від французького бренду Boucheron має форму краплі, що нагадує голову з вічності, підкорює і нікого не може залишити байдужим. З творчим натхненням та любов'ю до чудових діамантів та символу любові та захисту – змії, була створена дивовижна колекція знаменитого бренду Serpent Boheme
Естетичні принципи витонченості у всій повноті втілилися
у цьому кільці з чистими та стриманими лініями, навіяними мотивом крученого ланцюжка, одного з головних мотивів колекції Serpent Boheme.
Невелика ширина дозволяє носити одночасно кілька кілець у різних поєднаннях.
Елегантне та стильне кільце Serpent Boheme, мотив дуже маленького розміру виглядає дуже ефектно і обов'язково приверне захоплену увагу оточуючих та у багато разів примножить розкішність та вишуканість Вашого вбрання.
Нещодавно переглянуті
Категорія: | Браслети |
Матеріал: | Жовте золото |
Камені: | Діамант, Онікс |
Ціна, рекомендована виробником: |