Сортувати за ціною Сортувати за: Сортувати за: Новинками Стан Тип Призначення Матеріал корпусу Покриття корпусу Форма корпусу Функції Тип циферблату Колір циферблату Браслет/Ремінець Водонепроникність
Україна +380964502000

Знижки

Ми надаємо послуги придбання годинників та ювелірних прикрас за максимально прийнятною для Вас ціною.
Кожен із нас хоче купити брендову річ за найвигіднішою ціною на ринку. Жорстка конкуренція на годинниковому та ювелірному ринку диктує свої правила і ми намагаємось забезпечити максимально низькі ціни.
Як нам це вдається?
Маючи напрацьовані відносини з офіційними дистриб'юторськими та дилерськими компаніями в різних країнах світу, у нас є можливість вибрати найкращу ціну та запропонувати її Вам.
Бувають ситуації, коли бренд не надає знижок або модель наскільки рідкісна та ексклюзивна, що продається за ціною, вищою від заявленої вартості виробника. У таких випадках ми можемо також запропонувати максимально вигідні умови за ціною та доставкою.
Можуть виникати ситуації, у яких знижки обумовлюються індивідуально. Наприклад, якщо Вас цікавить замовлення на кілька моделей одразу, або у разі виконання специфічного замовлення.
Ми завжди намагаємось максимально йти на зустріч нашим клієнтам. Зверніть увагу на пропозицію від наших офіційних дилерів і клієнтів, на всі ці вироби завжди йде найкраща ціна і вітається аргументований торг.

Вибір за Вами, найкращий та професійний сервіс за нами!

Вхід до особистої колекції

Реєстрація

Відновлення паролю