Сортувати за ціною Сортувати за: Сортувати за: Новинками Стан Тип Призначення Матеріал корпусу Покриття корпусу Форма корпусу Функції Тип циферблату Колір циферблату Браслет/Ремінець Водонепроникність
Україна +380964502000

Оплата і доставка

Ми намагаємося максимально швидко опрацювати Ваш запит. Якщо йдеться про пошук ексклюзивної моделі, відповідь може затягнутися приблизно на 3 – 4 дні.
Наші домовленості оформляємо документально при зустрічі з Вами або Вашою довіреною особою, де прописуємо наші зобов'язання.
Ось основні з них:
1) Ми гарантуємо доставку нового, оригінального годинника та ювелірних прикрас з повним комплектом документів та коробкою, що відповідають офіційному виробнику, за погодженою ціною та строком.
2) Ми готові до будь-яких перевірок в акредитованих сервісних центрах офіційних брендів.

За досвідом, термін доставки нового годинника та ювелірних прикрас займає від 2-х до 4-х тижнів, винятком є спеціальні та індивідуальні замовлення. На пропозиції з наявності від наших офіційних дилерів та клієнтів термін доставки займає від 1 до 3 днів.

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Різні способи оплати, включаючи оплату криптовалютою (Bitcoin, Tether, Ethereum і т.д.)

СПОСОБИ І ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

Доставка в будь-яку точку світу:

  • згідно з тарифами перевізника для кур'єра (переліт, поїзд);
  • стандартний тариф зі страховкою міжнародної компанії Fedex чи DHL.

 

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

Ми йдемо на зустріч нашим клієнтам та виробляємо викуп чи обмін виробів, які не підійшли Вам за будь-яких інших обставин. Для цього Вам необхідно звернутися до наших спеціалістів, детальніше можна ознайомитись тут https://watches-master.ua/uk/trade-in

Вхід до особистої колекції

Реєстрація

Відновлення паролю