Чоловічі годинники
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: платина + кераміка |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 69 800 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 45.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, индикатор запаса мощности будильника, включение/выключение сигнала будильника, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Бронзовий |
| Розмір корпусу: | 45 x 45 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 23 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 45,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 36 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 45 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 12 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 45 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + біле золото |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата. |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второе время |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 50 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + біле золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, месяц, годовой календарь, второе время |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 11 200 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второе время. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 12 000 EUR |
Жіночі годинники
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 28.4 x 36.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 48 300 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 36,5 x 28,45 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, индикатор запаса хода, индикатор фаза Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 48 300 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 22,0 x 30,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 22,0 x 30,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 27,0 x 37,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 27,0 x 37,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | 16 400 EUR |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 39 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Комбінований: тканина + каучук |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 38 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты, секундная стрелка. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 12 200 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 38 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 12 400 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + жовте золото |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + біле золото |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 31 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | ретроградные часы и минуты фея |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 147 000 EUR |
Подарункові варіанти
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 19 см мм |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | 11 700 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | Крест - 2,4 х 1,8 см, Цепочка - 40 см мм |
| Ціна, рекомендована виробником: | 17 200 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 15 x 15.6 мм |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 200 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 000 EUR |
| Розмір корпусу: | 1360x1710 мм |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Дерево |
| Розмір корпусу: | 456 x 243 x 243 мм |
| Функції: | Цифровое управление осуществляется через жидкокристаллический монитор |
| Ціна, рекомендована виробником: | EUR |
| Матеріал корпусу: | Дерево |
| Розмір корпусу: | 200 X 430 X 320 мм |
| Функції: | для хранения сигар |
| Ціна, рекомендована виробником: | EUR |
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 200x225 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, указатель фазы луны |
| Ціна, рекомендована виробником: | EUR |
| Матеріал корпусу: | Алюмінієвий |
| Розмір корпусу: | 1050 x 270 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: | CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 135 × 135 мм |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Розмір корпусу: | 450,1 x 200,30 мм |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Розмір корпусу: | 190,69 x 240,77 мм |
| Ціна, рекомендована виробником: |