Усього результатів: 21
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 22 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 2 450 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 34.4 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 2 800 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 34.4 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 2 990 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 2 150 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 850 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 850 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 34.4 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 490 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 34.4 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 950 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 34.4 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 22 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 22 мм |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 34.4 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 950 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 1 900 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 450 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 34,4 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Браслет |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 450 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 2 990 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минтуы, индикатор фазы Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Baume & Mercier Promesse
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Baume & Mercier Promesse Diamond set steel 10288 | 2 450 USD | Сталевий |
| Baume & Mercier Promesse Automatic 34.4mm 10162 | 3 490 USD | Сталевий |
| Baume & Mercier Promesse Automatic 30mm 10182 | 2 990 USD | Сталевий |
| Baume & Mercier Promesse Steel-ADLC 10185 | 1 900 USD | Сталевий |
| Baume & Mercier Promesse Quartz 30mm 10159 | 3 850 USD | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Baume & Mercier Promesse Quartz 30mm 10157 | 2 150 USD | Сталевий |
| Baume & Mercier Promesse Automatic 30mm 10183 | 4 450 USD | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Baume & Mercier Promesse Automatic 30mm 10184 | 4 450 | Сталевий |
| Baume & Mercier Promesse Quartz 30mm 10158 | 2 800 USD | Сталевий |
| Baume & Mercier Promesse Quartz 34.4mm 10199 | 6 950 USD | Сталевий |