Усього результатів: 8
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 36,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф с функцией Flyback |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 20 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 42,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф с функцией Flyback |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 800 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 36,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 600 CHF |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 42,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 20 800 CHF |
| Матеріал корпусу: | Червоне золото |
| Розмір корпусу: | 36,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф с функцией Flyback |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 29 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 36,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф с функцией Flyback |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 17 600 CHF |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 42,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф с функцией Flyback |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 17 900 CHF |
| Матеріал корпусу: | Червоне золото |
| Розмір корпусу: | 42,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф с функцией Flyback |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 28 800 CHF |
Ціни на годинники Blancpain Air Command
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Blancpain Air Command Flyback Chronograph AC02 12B40 98S | 20 800 CHF | Титановий |
| Blancpain Air Command Flyback Chronograph 36 mm AC03 12B40 98S | 19 600 CHF | Титановий |
| Blancpain Air Command Flyback Chronograph 36 mm AC03 12B53 63B | 20 500 EUR | Титановий |
| Blancpain Air Command Flyback Chronograph 36 mm AC03 12B40 63B | 17 600 CHF | Титановий |
| Blancpain Air Command Flyback Chronograph 36 mm AC03 36B40 63B | 29 000 CHF | Червоне золото |
| Blancpain Air Command Flyback Chronograph 42.5mm AC02 12B53 63B | 21 800 EUR | Титановий |
| Blancpain Air Command Flyback Chronograph AC02 12B40 63B | 17 900 CHF | Титановий |
| Blancpain Air Command Flyback Chronograph AC02 36B40 63B | 28 800 CHF | Червоне золото |