Усього результатів: 32
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 97 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 550 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 38 160 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 60 270 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 23x34 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 750 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 23x34 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 070 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 23x34 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 930 |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 44,8 х 26,1 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44,8 х 26,1 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44,8 х 26,1 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44,8 х 26,1 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44,8 х 26,1 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44,8 х 26,1 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 24 700 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 44.80 x 26.10 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 23x34 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 23x34 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 23x34 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 870 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 23x34 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты, секунды. |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 430 |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 23x34 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 15 330 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 23x34 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты, секунды. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 430 |
Ціни на годинники Chopard La Strada
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Chopard La Strada 418412-3001 | 9 430 | Сталевий |
| Chopard La Strada 418412-3011 | 9 430 | Сталевий |
| Chopard La Strada 418380-3001 | 5 200 USD | Сталевий |
| Chopard La Strada 416547-1001 | 21 000 USD | Біле золото |
| Chopard La Strada 18-carat White gold Pave Diamonds 419394-1207 | 62 000 EUR | Біле золото |
| Chopard La Strada 418357-3001 | 3 200 USD | Сталевий |
| Chopard La Strada 418415-3001 | 10 870 | Сталевий |
| Chopard La Strada 18-carat Rose gold Diamonds 419403-5004 | 28 500 USD | Рожеве золото |
| Chopard La Strada 416914-0001 | 15 330 | Жовте золото |
| Chopard La Strada 18-carat Rose gold Pave Diamonds 419403-5007 | 38 800 USD | Рожеве золото |