Усього результатів: 12
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты. |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 1 150 000 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 44,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты, турбийон |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46,50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 436 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46,50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 470 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46,50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46,50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 499 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 42.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 42.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты. |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты. |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 499 000 USD |
Ціни на годинники Corum Billionaire Tourbillon
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Corum Billionaire Tourbillon Limited 10 372.313.69/V893 0000 | 862 500 USD | Біле золото |
| Corum Billionaire Tourbillon Limited 10 372.313.69/0F83 0000 | 499 000 USD | Біле золото |
| Corum Billionaire Tourbillon 372.311.69/0F81 0000 | 499 000 USD | Біле золото |
| Corum Billionaire Tourbillon Baguette sapphires and diamonds 372.303.69/0F03 0000 | 470 000 USD | Біле золото |
| Corum Billionaire Tourbillon Baguette diamonds C372/02065 | 436 000 USD | Біле золото |