Усього результатів: 4
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 27,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 27,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 900 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 27,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 47 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + жовте золото |
| Розмір корпусу: | 27,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 000 USD |
Ціни на годинники Dior Gem Dior
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Dior Gem Dior 27 mm CD18117X1001_0000 | 47 000 USD | Рожеве золото |
| Dior Gem Dior 27 mm CD18112X1001_0000 | 18 000 USD | Комбінований: сталь + жовте золото |
| Dior Gem Dior 27 mm CD18111X1002_0000 | 9 900 USD | Сталевий |