Усього результатів: 5
| Матеріал корпусу: | Алюмінієвий |
| Розмір корпусу: | 1850x270 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: | CHF |
| Матеріал корпусу: | Алюмінієвий |
| Розмір корпусу: | 1850x270 мм |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Алюмінієвий |
| Розмір корпусу: | 1850x270 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: | 12 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Алюмінієвий |
| Розмір корпусу: | 1850x270 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: | 27 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Алюмінієвий |
| Розмір корпусу: | 1850x270 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 500 CHF |
Ціни на годинники Florian Schlumpf TM3 Johann
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Florian Schlumpf TM3 Johann Black Gold TM3 - J5 | 16 900 EUR | Алюмінієвий |
| Florian Schlumpf TM3 Johann Black Chrome TM3 - J4 | 12 000 CHF | Алюмінієвий |
| Florian Schlumpf TM3 Johann All Gold TM3 - J7 | 27 000 CHF | Алюмінієвий |
| Florian Schlumpf TM3 Johann All Black TM3 - J1 | 9 500 CHF | Алюмінієвий |
| Florian Schlumpf TM3 Johann All Chrome TM3 - J6 | 18 000 CHF | Алюмінієвий |