Усього результатів: 8
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 53.7×44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 53.7×44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 53.7×44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 53.7×44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Franck Muller Vanguard Tourbillon
Ref. V 45 T D Diamond Titanium Black Leather Strap
Ціна за запитом
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 53.7×44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Franck Muller Vanguard Tourbillon
Ref. V 45 T D Diamond Rose Gold Black Leather Strap
Ціна за запитом
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 53.7×44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 53.7×44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Franck Muller Vanguard Tourbillon
Ref. V 45 T BR Tourbillon Titanium Black Leather Strap
Ціна за запитом
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 53.7×44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |