Усього результатів: 15
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 23 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 30 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 23 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 23 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 19 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 20 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 19 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 19 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 19 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 40 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 55 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 19 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 85 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 19 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 75 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 19 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 85 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 19 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 85 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 19 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 120 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 110 000 USD |
Ціни на годинники GRAFF Spiral
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| GRAFF Spiral 19mm GSP19WGDD | 20 000 USD | Біле золото |
| GRAFF Spiral 23 мм GSP23WGD | 26 000 USD | Біле золото |
| GRAFF Spiral 19mm GSP19PGDMPP double strap | 18 000 USD | Рожеве золото |
| GRAFF Spiral 23 мм GSP23WGDD | 30 000 USD | Біле золото |
| GRAFF Spiral 23 мм GSP23PGD | 26 000 USD | Рожеве золото |
| GRAFF Spiral 19mm GSP19PGDMPP | 18 000 USD | Рожеве золото |
| GRAFF Spiral Jewellery Timepiece GSP19WGDDDD | 85 000 USD | Біле золото |
| GRAFF Spiral 19mm GSP19WGDMPW | 18 000 USD | Біле золото |
| GRAFF Spiral Jewellery Timepiece GSP19WGDDD | 85 000 USD | Біле золото |
| GRAFF Spiral Jewellery Timepiece GSPB19WGDDD | 85 000 USD | Біле золото |