Graham tourbillograph ЗНЯТИ З ВИРОБНИЦТВА
Усього результатів: 11
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф |
| Ціна, рекомендована виробником: | 80 050 |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 48 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 61 530 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталь із ПВД покриттям |
| Розмір корпусу: | 48 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 84 500 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 92 140 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 42 000 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, второе время |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 49 800 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф |
| Ціна, рекомендована виробником: | 49 800 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 48 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, второе время |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталь із ПВД покриттям |
| Розмір корпусу: | 47 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 43 000 USD |
Ціни на годинники Graham Tourbillograph
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Graham Tourbillograph Trackmaster Black 2TWTB.B03A.K47D | 28 000 USD | Сталевий |
| Graham Tourbillograph Trackmaster Chromium Limited 2TWTS.S03A.47F | 43 000 USD | Сталевий |
| Graham Tourbillograph Silverstone new model Silverstone Tourbillograph 1 | 59 000 USD | Сталь із ПВД покриттям |
| Graham Tourbillograph Woodcote RG and black PVD carbide Limited 2TWAO.B01A.K49B | 55 000 USD | Рожеве золото |
| Graham Tourbillograph Woodcote RG with Carbon Limited 2TWAE.B02A.K49B | 78 400 USD | Рожеве золото 18 карат |
| Graham Tourbillograph Trackmaster Chromium Limited 2TWTS.B05A.K47F | 31 900 USD | Сталевий |
| Graham Tourbillograph Trackmaster G-BGP-001 Limited 2BRTS.B03A.K66S | 29 000 USD | Сталевий |
| Graham Tourbillograph Silverstone 2TSAZ.B03A | 44 500 USD | Комбінований: сталь + рожеве золото |