Усього результатів: 12
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 43,50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, турбийон, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 470 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 420 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода, индикатор 24-х секундного цикла турбийона |
| Ціна, рекомендована виробником: | 365 000 |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода, индикатор 24-х секундного цикла турбийона |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 390 000 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 500 000 |
| Розмір корпусу: | 43,50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты, секунды, индикатор запаса хода, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 43.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 430 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода, индикатор 24-х секундного цикла турбийона |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода, индикатор 24-х секундного цикла турбийона |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода, индикатор 24-х секундного цикла турбийона |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Greubel Forsey Tourbillon 24 Secondes
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Greubel Forsey Tourbillon 24 Secondes Incline Limited Edition 33 Tourbillon 24 Secondes Contemporain | 430 000 CHF | Платина |
| Greubel Forsey Tourbillon 24 Secondes T24SI RG Black t-24si-rg-black | 310 000 USD | Рожеве золото |
| Greubel Forsey Tourbillon 24 Secondes T24SI Pt Black t24si-pt-black | 300 000 USD | Платина |
| Greubel Forsey Tourbillon 24 Secondes IP3 RG Silver Limited Edition 11 ip3-rg-silver | 370 000 USD | Рожеве золото |
| Greubel Forsey Tourbillon 24 Secondes Contemporary GF01c 5N red gold GF01c 5N red gold Mvt blue oxidized titanium | 275 000 EUR | Рожеве золото |
| Greubel Forsey Tourbillon 24 Secondes Contemporain GF01c Or5N | 340 000 USD | Рожеве золото 18 карат |