Усього результатів: 9
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 42,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | ретроградные часы и минуты, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 111 200 USD |
| Матеріал корпусу: | Заліум |
| Розмір корпусу: | 42,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, ретроградный указатель даты, индикатор фазы Луны |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 24 300 USD |
| Матеріал корпусу: | Заліум |
| Розмір корпусу: | 42,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, ретроградные секунды |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | ретроградные часы и минуты, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 110 100 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | ретроградные часы и минуты, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 42 100 USD |
| Матеріал корпусу: | Заліум |
| Розмір корпусу: | 42,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | ретроградные часы и минуты, дата |
| Браслет: | Комбінований: денім + каучук |
| Ціна, рекомендована виробником: | 24 800 USD |
| Матеріал корпусу: | Заліум |
| Розмір корпусу: | 42,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, дата |
| Браслет: | Комбінований: денім + каучук |
| Ціна, рекомендована виробником: | 16 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Заліум |
| Розмір корпусу: | 44,20 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 23 300 USD |
| Матеріал корпусу: | Заліум |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, ретроградная вторая часовая зона, дата, индикатор день/ночь. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 20 300 USD |
Ціни на годинники Harry Winston Project Z
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Harry Winston Project Z 8 OCEATZ44ZZ009 | 20 300 USD | Заліум |
| Harry Winston Project Z 13 OCEAMP42ZZ001 | 18 800 USD | Заліум |
| Harry Winston Project Z 9 OCEACH44ZZ004 | 16 800 USD | Заліум |
| Harry Winston Project Z 12 OCEAHR42ZZ001 | 24 800 USD | Заліум |
| Harry Winston Project Z 12 OCEAHR42WW001 | 80 000 USD | Біле золото |
| Harry Winston Project Z 11 OCEABD42ZZ001 | 16 500 USD | Заліум |
| Harry Winston Project Z 12 OCEAHR42RR002 | 110 100 USD | Рожеве золото |
| Harry Winston Project Z 12 OCEAHR42RR001 | 42 100 USD | Рожеве золото |