Усього результатів: 26
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь+каучук. |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата,время 24-х городов |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 200 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь+каучук. |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, хронограф, дата, индикатор запаса хода, второе время |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 300 |
| Матеріал корпусу: | Тантал |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, второе время |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 24 900 |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + карбон |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, второе время |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 500 |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + титан |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, второе время, дата, суточный календарь. |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 85 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Ціна, рекомендована виробником: | 17 350 |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 44.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, второе время, дата, суточный календарь |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри ящірки |
| Ціна, рекомендована виробником: | 82 500 |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + карбон |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, второе время |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 43,70 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, хронограф, дата, индикатор усилия пружины. |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Паладієвий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 43.70 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри ящірки |
| Ціна, рекомендована виробником: | 30 800 |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43.70 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, хронограф, дата, индикатор усилия пружины |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 16 500 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41.80 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, будильник |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 750 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41.80 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, будильник |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри ящірки |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 600 |
| Матеріал корпусу: | Титановий з PVD покриттям |
| Розмір корпусу: | 44.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Паладієвий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 16 000 |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 44.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, будильник |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри ящірки |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 44.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, будильник |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри ящірки |
| Ціна, рекомендована виробником: | 30 900 |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + карбон |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, второе время |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 100 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 43,7 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф. |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43,70 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, хронограф, дата, индикатор усилия пружины. |
| Ціна, рекомендована виробником: | 15 400 |
| Матеріал корпусу: | Титановий з PVD покриттям |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф. |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43.70 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, хронограф, дата, индикатор усилия пружины |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 33 700 USD |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, будильник |
| Браслет: | Паладієвий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 13 100 |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри ящірки |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 150 |
Ціни на годинники Jaeger LeCoultre AMVOX
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Jaeger LeCoultre AMVOX 2 Chronograph DBS Q192T450 | 16 500 | Титановий |
| Jaeger LeCoultre AMVOX 3 Tourbillon GMT Q193C450 | 59 000 USD | Керамічний |
| Jaeger LeCoultre AMVOX 5 World Chronograph Limited Edition 300 193J471 | 15 000 USD | Комбінований: золото + карбон |
| Jaeger LeCoultre AMVOX 3 Tourbillon GMT 193K450 | 55 000 EUR | Комбінований: золото + титан |
| Jaeger LeCoultre AMVOX 5 World Chronograph Cermet 193A470 | 13 400 EUR | Комбінований: сталь+каучук. |
| Jaeger LeCoultre AMVOX 1 Q1908170 | 10 750 | Сталевий |
| Jaeger LeCoultre AMVOX 2 Racing Chronograph Limited Q192T430 | 13 900 USD | Титановий |
| Jaeger LeCoultre AMVOX 5 World Chronograph Racing Limited Edition 200 193L471 | 18 800 USD | Тантал |
| Jaeger LeCoultre AMVOX 5 World Chronograph LMP1 Limited Edition 250 Q193J480 | 16 500 USD | Комбінований: сталь+каучук. |
| Jaeger LeCoultre AMVOX 1 Alarm Q1908470 | 9 600 | Сталевий |