Усього результатів: 20
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | CHF |
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 150 x 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | CHF |
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 150 x 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | CHF |
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 150 x 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 745 CHF |
| Матеріал корпусу: | Дерево |
| Розмір корпусу: | 177 x 207 x 100 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, индикатор запаса хода |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Розмір корпусу: | 150 x 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 156 x 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, турбийон |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 975 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 156 x 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, турбийон |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 975 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 156 x 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, турбийон |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 975 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 156 x 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, турбийон |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 975 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 150 x 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 745 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 745 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 745 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 120 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 745 CHF |
| Матеріал корпусу: | Дерево |
| Розмір корпусу: | 177 x 207 x 100 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, индикатор запаса хода |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 975 CHF |
| Матеріал корпусу: | Дерево |
| Розмір корпусу: | 177 x 207 x 100 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, индикатор запаса хода |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 975 CHF |
| Розмір корпусу: | 177 x 207 x 100 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, индикатор запаса хода |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 975 CHF |
| Розмір корпусу: | 177 x 207 x 110 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, вечный календарь, индикатор запаса хода |
| Ціна, рекомендована виробником: | 100 000 CHF |
| Розмір корпусу: | 177 x 207 x 100 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, индикатор запаса хода |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 975 CHF |
| Розмір корпусу: | 220 x 276 x 110 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, вечный календарь, индикатор запаса хода, турбийон |
| Ціна, рекомендована виробником: | 125 000 CHF |
Ціни на годинники L'Epee 1839 Contemporary Timepiece
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| L'Epee 1839 Contemporary Timepiece La Tour Noire 76.6589/211 | 6 500 USD | Сапфір |
| L'Epee 1839 Contemporary Timepiece La Tour Noire 76.6589/201 | 6 500 USD | Сапфір |
| L'Epee 1839 Contemporary Timepiece La Tour 76.6587/001 | 3 745 CHF | Сапфір |
| L'Epee 1839 Contemporary Timepiece Le Duel 50.6591/201 | 21 975 CHF | |
| L'Epee 1839 Contemporary Timepiece La Tour 76.6587/211 | 6 500 USD | Сапфір |
| L'Epee 1839 Contemporary Timepiece La Tour Noire 76.6589/001 | 4 500 USD | Сапфір |
| L'Epee 1839 Contemporary Timepiece La Tour Noire 76.6589/121 | 3 745 CHF | Сапфір |
| L'Epee 1839 Contemporary Timepiece Le Duel Blackpearl 50.6595/001 | 21 975 CHF | Дерево |
| L'Epee 1839 Contemporary Timepiece La Tour 76.6587/201 | 3 745 CHF | Сапфір |
| L'Epee 1839 Contemporary Timepiece La Tour-Billon 76.6588/121 | 21 975 CHF | Сапфір |