Усього результатів: 4
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 65 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 50,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты, индикатор запаса хода |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 50,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты, индикатор запаса хода |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 65,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Officine Panerai Clocks and instruments Panerai
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Officine Panerai Clocks and instruments Panerai Table Clock PAM00581 | 5 500 USD | Сталевий |