Усього результатів: 13
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 33,7 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, календарь, фазы Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 68 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42,8 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, день/ночь, второй часовой пояс, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 32 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, календарь, фазы Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 69 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 40,8 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 24 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 40,8 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 40.8 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 40.8 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 40,8 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 40,8 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 24 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42.8 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, суточный индикатор день/ночь, второе время, ретроградная дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 29 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42.8 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, суточный индикатор день/ночь, второе время, ретроградная дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 500 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 40,8 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 24 500 USD |
Ціни на годинники Parmigiani Toric
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Parmigiani Toric Qualite Fleurier PFC422-1200100-HA1441 | 24 500 USD | Біле золото |
| Parmigiani Toric Retrograde Hemisphere PFC493-1002400-HA1442 | 29 500 EUR | Рожеве золото |
| Parmigiani Toric Hémisphères Rétrograde Slate PFC493-1000200-HA1242 | 32 000 CHF | Рожеве золото |
| Parmigiani Toric Quantieme Perpetuel Retrograde PFH427-1602400-HA1241 | 68 000 CHF | Рожеве золото |
| Parmigiani Toric Retrograde Hemisphere PFC493-0001400-XA1442 | 18 500 CHF | Сталевий |
| Parmigiani Toric Quantieme Perpetuel Retrograde PFH427-1600200-HA1241 | 69 000 CHF | Рожеве золото |
| Parmigiani Toric Qualite Fleurier PFC422-1600100-HA1441 | 24 500 USD | Рожеве золото |
| Parmigiani Toric Chronometre PFC423-1600201-HA1241 | 24 000 CHF | Рожеве золото |
| Parmigiani Toric Fleur PFC803-1500020-HC6181 | 21 900 EUR | Рожеве золото |