Усього результатів: 40
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46,50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 70 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 45,6 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, индикатор фаз Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 49 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 45 x 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 32 100 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 45 x 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 32 100 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 45 x 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 900 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 46.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, турбийон, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 198 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, турбийон, индикатор запаса хода на обратной стороне |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 194 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 46.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, турбийон, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 265 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 46.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, турбийон, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 216 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второй часовой пояс с указателем день/ночь |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 67 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 46.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, индикатор запаса хода на обратной стороне |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 265 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, турбийон, индикатор запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 220 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, турбийон, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 200 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 46.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, месяц, вечный календарь, второе время, суточный индикатор |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 83 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 48 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, репетир |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 283 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 85 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второй часовой пояс с указателем день/ночь |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 68 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второе время, 24-часовой индикатор второго времени |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 31 700 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второй часовой пояс с указателем день/ночь |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 32 800 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 41x 32 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 500 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 31x46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 38.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 38.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 30 800 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 41 x 32 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 41 x 32 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 154 000 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 41 x 32 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 154 000 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 41 x 32 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 41 x 32 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 264 000 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 31x46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 600 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 38 000 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 13 200 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 700 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 38.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 600 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 31 900 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 41 x 32 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 41 x 32 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 41 x 32 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Piaget Black Tie Emperador
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Piaget Black Tie Emperador Emperador Tourbillon Skeleton G0A29108 | 154 000 | Біле золото |
| Piaget Black Tie Emperador Emperador Tourbillon Skeleton G0A29109 | 154 000 | Рожеве золото 18 карат |
| Piaget Black Tie Emperador : Emperador Tourbillon G0A31119 | 185 000 USD | Біле золото |
| Piaget Black Tie Emperador Emperador Coussin G0A32018 | 68 000 EUR | Біле золото |
| Piaget Black Tie Emperador Square-shaped Altiplano watch G0A32064 | 13 200 | Біле золото |
| Piaget Black Tie Emperador Emperador Coussin G0A32016 | 32 800 EUR | Біле золото |
| Piaget Black Tie Emperador Emperador Coussin G0A33019 | 83 500 EUR | Рожеве золото 18 карат |
| Piaget Black Tie Emperador Emperador G0A33071 | 21 500 | Рожеве золото 18 карат |
| Piaget Black Tie Emperador Emperador Coussin G0A32017 | 31 700 EUR | Рожеве золото |
| Piaget Black Tie Emperador Rectangle a l'Ancienne G0A33062 | 15 900 USD | Рожеве золото 18 карат |