Усього результатів: 28
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 39,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 2 295 |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 41.4 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 250 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 39.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 000 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 20.7X24.7 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 20.7X24.7 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 20.7X24.7 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 28.5X34.4 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 28.5X34.4 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 20.7X24.7 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 27.00 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 295 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 28.5X34.4 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: | 1 395 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 39.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: | 2 995 |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Raymond Weil Parsifal
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Raymond Weil Parsifal Chronographe Or Rose 7260-SC5-00208 | 4 500 USD | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Raymond Weil Parsifal 2844-ST-00908 | 2 200 USD | Сталевий |
| Raymond Weil Parsifal 2843-ST-00608 | 2 995 | Сталевий |
| Raymond Weil Parsifal 2844-STG-00908 | 2 600 USD | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Raymond Weil Parsifal 9440-STS-97081 | 3 295 | Жовте золото |
| Raymond Weil Parsifal 2841-ST-00608 | 2 000 USD | Сталевий |
| Raymond Weil Parsifal 9341-ST-00607 | 1 395 | Сталевий |