Усього результатів: 10
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + кераміка |
| Розмір корпусу: | 45,32 x 32,30 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 153 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + кераміка |
| Розмір корпусу: | 45,32 x 32,30 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + кераміка |
| Розмір корпусу: | 52,65 x 34,40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, дата, селектор функций |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Карбоновий |
| Розмір корпусу: | 45,32 x 32,30 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Карбоновий |
| Розмір корпусу: | 50,2 x 38,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Карбоновий |
| Розмір корпусу: | 52,65 x 34,40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, дата, селектор функций |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Карбоновий |
| Розмір корпусу: | 50,2 x 38,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Карбоновий |
| Розмір корпусу: | 52,65 x 34,40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, дата, селектор функций |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Карбоновий |
| Розмір корпусу: | 45,32 x 32,30 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Карбоновий |
| Розмір корпусу: | 50,2 x 38,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Richard Mille Bonbon Collection
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Richard Mille Bonbon Collection Automatic Marshmallow RM 07-03 Marshmallow | 180 000 USD | Комбінований: золото + кераміка |