Усього результатів: 6
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43 x 38 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, индикатор запаса хода, дата, фазы Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44x38.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44 x 38.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 44 x 38.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, месяц, фаза луны, 24-х часовой указатель |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | EUR |
Ціни на В наявності Patek Philippe
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Patek Philippe Nautilus 5712 Power Reserve Moonphase 5712R-001 | 110 000 EUR | Рожеве золото |
| Patek Philippe Nautilus Chronograph 5980 5980R-001 USED | 110 000 EUR | Рожеве золото |
| Patek Philippe Nautilus Chronograph 5980 5980R-001 | 125 000 EUR | Рожеве золото 18 карат |
| Patek Philippe Nautilus 5726 Annual Calendar 5726/1A-001 | 108 000 EUR | Сталевий |
| Patek Philippe Nautilus Chronograph 5980 5980/1AR-001 USED | 129 500 EUR | Комбінований: сталь + рожеве золото |