Усього результатів: 6
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 55.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 850 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 55.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 450 |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 55 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 7 600 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 55.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 250 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 55.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 250 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 55.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники U-Boat Flightdeck 55mm
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| U-Boat Flightdeck 55mm Flightdeck 55 CAS 3 1760 | 3 850 USD | Сталевий |
| U-Boat Flightdeck 55mm Men's 6079 Limited Edition 6079 | 5 900 USD | Титановий |
| U-Boat Flightdeck 55mm Flightdeck 55 CAB 3 1904 | 4 450 USD | Сталевий |
| U-Boat Flightdeck 55mm Flightdeck 55 CAB Y 1906 | 3 600 USD | Сталевий |
| U-Boat Flightdeck 55mm Flightdeck 55 CAB O 1905 | 3 600 USD | Сталевий |