Усього результатів: 22
| Матеріал корпусу: | Комбінований: титан + кераміка |
| Розмір корпусу: | 43,8x53,6 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты, индикатор запаса хода, индикатор «замены масла» |
| Браслет: | Комбінований: тканина + каучук |
| Ціна, рекомендована виробником: | 162 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Тантал |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, индикатор фаз Луны, индикатор дня/ночи |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 143 640 CHF |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46.6 x 43.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | минуты, часы, индикатор фаз Луны, индикатор дня/ночи |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 170 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43,80х53,60 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, индикатор эффективности завода, индикатор запаса хода. |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 145 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: Сталь+Титан+Кераміка |
| Розмір корпусу: | 43,8x53,6 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, индикатор запаса хода полный режим, индикатор запаса хода. |
| Браслет: | Ремінець матер'яний |
| Ціна, рекомендована виробником: | 150 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: Сталь+Титан+Кераміка |
| Розмір корпусу: | 43,8x53,6 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, индикатор запаса хода полный режим, индикатор запаса хода. |
| Браслет: | Ремінець матер'яний |
| Ціна, рекомендована виробником: | 150 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Титановий з PVD покриттям |
| Розмір корпусу: | 43,8x53,6 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, индикатор запаса хода полный режим, индикатор запаса хода. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 145 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | минуты, часы, индикатор фаз Луны, индикатор дня/ночи |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 150 120 CHF |
| Матеріал корпусу: | Тантал |
| Розмір корпусу: | 43,8x53,6 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, индикатор запаса хода полный режим, индикатор запаса хода. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 150 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 43,8x53,6 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, индикатор запаса хода полный режим, индикатор запаса хода. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 148 200 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46.6 x 43.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | минуты, часы, индикатор фаз Луны, индикатор дня/ночи |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 170 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43,8 х 53,6 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, индикатор запаса хода, индикатор «замены масла» |
| Браслет: | Ремінець матер'яний |
| Ціна, рекомендована виробником: | 150 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 45,7х43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, индикатор фазы луны, суточный календарь |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 170 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 45,7х43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, индикатор фазы луны, суточный календарь |
| Браслет: | Платиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 170 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: титан + карбон |
| Розмір корпусу: | 43,8 х 53,6 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, индикатор запаса хода, индикатор «замены масла» |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 147 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + титан |
| Розмір корпусу: | 43,8 х 53,6 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, индикатор запаса хода, индикатор «замены масла» |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 130 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: Титан + Платина |
| Розмір корпусу: | 43.8х53.6 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець матер'яний |
| Ціна, рекомендована виробником: | 150 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Цирконій |
| Розмір корпусу: | 59x44 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, запас хода |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Розмір корпусу: | 59x44 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, запас хода |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46.6 x 43.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | минуты, часы, индикатор фаз Луны, индикатор дня/ночи |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 45.7 x 43.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталь із покриттям AlTiN |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | минуты, часы, индикатор фаз Луны, индикатор дня/ночи |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 165 000 |
Ціни на годинники Urwerk UR-210
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Urwerk UR-210 UR-202S BLACK | 170 000 EUR | Сталевий |
| Urwerk UR-210 UR-202S STEEL | 170 000 EUR | Сталевий |
| Urwerk UR-210 202 WG UR-202WG USED | 44 000 USD | Біле золото |
| Urwerk UR-210 202 AlTiN UR-202AlTiN | 165 000 | Сталь із покриттям AlTiN |
| Urwerk UR-210 UR-210 UR-210 | 111 000 EUR | Тантал |
| Urwerk UR-210 202 WG UR-202WG | 135 000 USD | Біле золото |
| Urwerk UR-210 202 RG UR-202RG | 90 000 CHF | Рожеве золото |
| Urwerk UR-210 UR-210 UR-210 AlTiN | 103 000 EUR | Титановий з PVD покриттям |
| Urwerk UR-210 UR-210 UR-210Y | 112 500 USD | Комбінований: Сталь+Титан+Кераміка |
| Urwerk UR-210 UR-210 UR-210S | 115 000 USD | Сталевий |