Усього результатів: 10
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 19,4 х 30,1 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 26,5 x 36,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець матер'яний |
| Ціна, рекомендована виробником: | 70 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 26,50х34,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 82 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 26,50х34,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 70 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 26,50х34,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 36,60х48,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 36,60х48,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 26,50х34,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 23,00х40,26 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 23,00х40,26 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 68 500 USD |
Ціни на годинники Vacheron Constantin Heures Créatives
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Vacheron Constantin Heures Créatives Heure Audacieuse 37640/000G-B030 | 70 000 EUR | Біле золото |
| Vacheron Constantin Heures Créatives Heure Audacieuse 37640/000G-B021 | 82 000 EUR | Біле золото |
| Vacheron Constantin Heures Créatives Heure Audacieuse 37560/000G-B028 | 68 500 USD | Біле золото |
| Vacheron Constantin Heures Créatives Heure Romantique 37640/000G-B659 | 70 000 EUR | Біле золото |