Усього результатів: 3
| Матеріал корпусу: | Алюмінієвий |
| Розмір корпусу: | 330 х 330 мм |
| Функції: | подзавод часов с автоматическим калибром |
| Ціна, рекомендована виробником: | 15 870 USD |
| Розмір корпусу: | 350 x 135 мм |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 755 EUR |
| Розмір корпусу: | 350 x 135 мм |
| Ціна, рекомендована виробником: | 15 730 EUR |