Сортувати за ціною Сортувати за: Сортувати за: Новинками Стан Тип Призначення Матеріал корпусу Покриття корпусу Форма корпусу Функції Тип циферблату Колір циферблату Браслет/Ремінець Водонепроникність
Україна +380964502000

Золотий годинник

Золотий годинник

Золотий наручний годинник - один з найбільш популярних аксесуарів. Найбільше цінуються саме брендові годинники. Тому купівля золотих швейцарських годинників є вигідним вкладенням коштів.

Золотий годинник

Швейцарський наручний годинник сам по собі є предметом інженерного та дизайнерського мистецтва. У розробку та виробництво механізмів оригінального швейцарського годинника вкладаються величезні кошти. Над їхнім зовнішнім виглядом працюють дизайнерські колективи. Кожен із яких, як правило, з ім'ям.

Тому рішення поміщати твори годинникового мистецтва в корпус із золота є логічним. Корпуси жіночих золотих годинників додатково можуть бути прикрашені дорогоцінним камінням.

Використання золота для виготовлення корпусів виправдане тим, що це один із найінтертніших металів. За нормальних умов воно не взаємодіє з кислотними та лужними середовищами, не утворює оксидів. З цієї причини корпуси із золота довговічні. І, крім того, мають антиалергенні властивості.

При виготовленні годинника використовуються сплави золота з різними металами. Одиниця виміру кількості золота в сплаві називається карат . Міжнародна система каратних проб показує вимірювання вагової частки золота в 24 вагових одиницях сплаву. Для оцінки кількості золота у сплаві використовується також метрична система проб .

Чисте золото називається червоним. Воно відрізняється особливою м'якістю, легко деформується і тому практично не використовується для виготовлення годинників та ювелірних виробів.

Для підвищення міцності виробів, отримання блиску та створення різних відтінків до чистого золота додають різні метали (лігатуру), такі як срібло та мідь.

Жовте золото є сплавом золота з великою кількістю міді та срібла. За відносно великої частки останнього.

Рожеве золото містить велику частку міді у сплаві.

Біле золото - це сплав із золота, платини, паладію або (рідко) нікелю. Вироби із білого золота відрізняється блиском та яскравістю. Біле золото з додаванням платини є благороднішим, ніж біле золото з паладієм. У другому випадку ювелірний виріб набуває жовтуватого відтінку.

Щоб надати виробу із білого золота блиск, його покривають родієм. Народження дозволяє збільшити твердість виробу, поліпшити його характеристики міцності.

Крім усього іншого, золото - це об'єкт інвестування. Вартість золота постійно зростає. І, якщо Вами буде прийнято рішення про купівлю золотого годинника, то раціонально зупинити Ваш вибір на купівлі брендового годинника. Які завжди матимуть додаткову цінність не лише як золотий годинник, а й як об'єкт вартового мистецтва.

Широкий асортимент золотого годинника Ви можете знайти в нашому каталозі.

Вхід до особистої колекції

Реєстрація

Відновлення паролю