Чоловічі моделі FP Journe LineSport, ref: Automatique Reserve Platinum Blue. Годинник діаметром 44 мм, товщиною 11 мм і водонепроникністю – 30 метрів, виготовлений у круглому корпусі з платини з керамічним безелем. Гнучкий та ергономічний браслет із трьох рядів ланок виконаний також із платини з матовою обробкою. Усередині корпусу розташований автоматичний механізм калібру 1300.3. Запас роботи без підзаводу складає 160 годин (±10 годин). Циферблат – срібний, гільйошений, синьо-лілового кольору, аплікації виконані з матового білого золота 18 карат, лічильник секунд з білого срібла гільйошеного. Стрілки: матова сталь з родієвим покриттям та воронена сталь.
Годинник чоловічий FPJourne Linesport Automatique Reserve Platinum Blue
Референс: Automatique Reserve Platinum Blue
Просмотреть
все часы в наличии
все часы в наличии
Видеообзор
Схожі товари
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 54 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода, день/ночь |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 54 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода, день/ночь |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода, день/ночь |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |