Усього результатів: 6
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 41,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 32 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 41,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 32 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 41,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 32 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 41,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 32 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 48,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты, турбийон, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Girard Perregaux Heritage
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Girard Perregaux Heritage Place Girardet 22500-52-000-BA6A 1842 | 32 900 EUR | Рожеве золото 18 карат |
| Girard Perregaux Heritage Place Girardet 22500-52-000-BA6A 1791 | 32 900 EUR | Рожеве золото 18 карат |
| Girard Perregaux Heritage Place Girardet 22500-52-000-BA6A 1884 | 32 900 EUR | Рожеве золото 18 карат |
| Girard Perregaux Heritage Place Girardet 22500-52-000-BA6A 1889 | 32 900 EUR | Рожеве золото 18 карат |