Усього результатів: 28
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 300 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 15 550 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 120 |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + карбон |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + каучук |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + каучук |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 40.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець з парусини |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 44.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата, запас хода. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 24 000 |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, запас хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 13 900 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, запас хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 11 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 13 800 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, запас хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 12 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, запас хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 11 350 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, запас хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 11 350 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Браслет комбінований |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 800 USD |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 42.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Girard Perregaux Hawk
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Girard Perregaux Hawk SEA 1000 METERS 49950-19-632-FK6A | 7 100 USD | Сталевий |
| Girard Perregaux Hawk Sea 49960-19-631-FK6A | 11 350 USD | Сталевий |
| Girard Perregaux Hawk Sea 49960-11-131-FK6A | 11 350 USD | Сталевий |
| Girard Perregaux Hawk Chrono 49970-11-231-HD6A | 10 300 USD | Сталевий |
| Girard Perregaux Hawk Chrono 49970-11-131-HDBA | 14 800 USD | Сталевий |
| Girard Perregaux Hawk Sea | 24 000 | Жовте золото |
| Girard Perregaux Hawk Sea Limited Edition 49960-19-1218SGD1A | 12 500 USD | Сталевий |
| Girard Perregaux Hawk Chrono Steel 49970-11-431-11A | 11 000 USD | Сталевий |
| Girard Perregaux Hawk Chrono 49970-11-431-BB4A | 10 500 USD | Сталевий |
| Girard Perregaux Hawk Sea 49960-19-431-fk4a | 8 200 USD | Сталевий |