Усього результатів: 4
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второй часовой пояс |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 250 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42x42 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 950 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42x42 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 950 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42x42 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 950 USD |
Ціни на годинники Perrelet Lab
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Perrelet Lab 3 Hands A1100/2 | 4 950 USD | Сталевий |
| Perrelet Lab 3 Hands A1100/1 | 4 950 USD | Сталевий |
| Perrelet Lab 3 Hands A1100/3 | 4 950 USD | Сталевий |
| Perrelet Lab Big Date GMT A1101/4 | 5 250 EUR | Сталевий |