Усього результатів: 5
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, дата, индикатор запаса хода. |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 800 |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 900 |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата, индикатор фазы Луны. |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 500 |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата. |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата. |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 800 |
Ціни на годинники Perrelet Titanium collection
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Perrelet Titanium collection Double Rotor A5002/2 | 4 800 USD | Титановий |
| Perrelet Titanium collection Moon Phase A5000/2 | 5 400 USD | Титановий |
| Perrelet Titanium collection Power Reserve A5004/2 | 4 800 USD | Титановий |
| Perrelet Titanium collection Regulator with Retrograde Hours Titanium A5001/2 | 6 900 USD | Титановий |
| Perrelet Titanium collection Choronograph - Big Date A5003/2 | 5 100 USD | Титановий |