Усього результатів: 12
| Матеріал корпусу: | Титан із DLC покриттям |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата, день недели, температура |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 40 800 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, индикатор температуры |
| Браслет: | Ремінець матер'яний |
| Ціна, рекомендована виробником: | 40 800 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, индикатор температуры |
| Браслет: | Ремінець матер'яний |
| Ціна, рекомендована виробником: | 40 200 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата, день недели, индикатор температуры |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 38 200 CHF |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата, день недели, индикатор температуры |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 38 200 CHF |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата, день недели, температура |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 36 500 CHF |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата, день недели, температура |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 38 500 CHF |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, индикатор температуры |
| Браслет: | Ремінець матер'яний |
| Ціна, рекомендована виробником: | 36 500 CHF |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, индикатор температуры |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, индикатор температуры |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Титан із DLC покриттям |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата, день недели, индикатор температуры |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 38 200 CHF |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 36 500 CHF |
Ціни на годинники Ressence Type 3
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Ressence Type 3 Type 3 | 36 500 CHF | Титановий |
| Ressence Type 3 TYPE 3 Black | 38 200 CHF | Титановий |
| Ressence Type 3 B Type 3B | 38 200 CHF | Титановий |
| Ressence Type 3 BB Type 3BB | 38 200 CHF | Титан із DLC покриттям |
| Ressence Type 3 TYPE 3 White | 40 200 EUR | Титановий |
| Ressence Type 3 Green Eucalyptus Type 3 EE | 40 800 EUR | Титановий |
| Ressence Type 3 White TYPE 3W | 36 500 CHF | Титановий |
| Ressence Type 3 type 3x | 38 500 CHF | Титановий |
| Ressence Type 3 Black Black 2 | 40 800 EUR | Титан із DLC покриттям |
| Ressence Type 3 BBB Black Black Black | 36 500 CHF | Титановий |