Усього результатів: 3
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 15 555 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 800 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 12 220 CHF |
Ціни на годинники RJ Romain Jerome RJ X Hello Kitty
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| RJ Romain Jerome RJ X Hello Kitty Sparkle RJ.M.AU.IN.023.03 | 9 150 CHF | Сталевий |
| RJ Romain Jerome RJ X Hello Kitty Classic RJ.M.AU.IN.023.01 | 6 600 CHF | Сталевий |
| RJ Romain Jerome RJ X Hello Kitty Full Sparkle RJ.M.AU.IN.023.02 | 11 700 CHF | Сталевий |