Усього результатів: 13
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 12 950 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 12 950 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталь із ПВД покриттям |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 13 800 |
| Матеріал корпусу: | Сталь із ПВД покриттям |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 13 800 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 12 950 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 46,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 950 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 950 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: Сталь+Титан+Кераміка |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 11 200 USD |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + кераміка |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 800 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 27 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + карбон |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 27 500 |
| Матеріал корпусу: | Сталь із ПВД покриттям |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 500 USD |
Ціни на годинники RJ Romain Jerome Sea Steampunk Auto 46
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| RJ Romain Jerome Sea Steampunk Auto 46 Titanic-Dna Automatic 46 Five Black T.BBBBB.00.BB | 11 200 USD | Комбінований: Сталь+Титан+Кераміка |
| RJ Romain Jerome Sea Steampunk Auto 46 Titanic-Dna Automatic 46 Rusted steel T-oxy III pink gold T.OXY3.2222.00.BB | 27 500 USD | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| RJ Romain Jerome Sea Steampunk Auto 46 Titanic-Dna Automatic 46 Pink Gold White Ceramic T.W2222.00.WW | 19 300 USD | Комбінований: золото + кераміка |
| RJ Romain Jerome Sea Steampunk Auto 46 Titanic-Dna Automatic 46 Rusted steel T-oxy IV pink gold Ultimate Limited T.OXY4.2222M.00.BB | 27 500 | Комбінований: золото + карбон |
| RJ Romain Jerome Sea Steampunk Auto 46 Oxy BlackLimited Edition T.OXY3.BBBB.00 | 10 900 USD | Сталь із ПВД покриттям |
| RJ Romain Jerome Sea Steampunk Auto 46 Automatic 46 OXY ULTIMATE BLACK Limited Edition 500 T.OXY4.BBBB.00.BB | 14 500 USD | Сталь із ПВД покриттям |
| RJ Romain Jerome Sea Steampunk Auto 46 Oxy Steel Limited Edition T.OXY3.11BB.00 | 10 500 USD | Сталь із ПВД покриттям |
| RJ Romain Jerome Sea Steampunk Auto 46 Gunmetal Black RJ.T.AU.SP.007.01 | 8 900 USD | Сталевий |
| RJ Romain Jerome Sea Steampunk Auto 46 Gunmetal Steel RJ.T.AU.SP.006.01 | 10 950 USD | Сталевий |
| RJ Romain Jerome Sea Steampunk Auto 46 Red RJ.T.AU.SP.008.01 | 21 950 USD | Комбінований: сталь + рожеве золото |