Усього результатів: 6
| Матеріал корпусу: | Бронзовий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 850 USD |
| Матеріал корпусу: | Бронзовий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 850 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 100 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 350 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 350 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 100 USD |
Ціни на годинники Tag Heuer Autavia
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Tag Heuer Autavia Automatic Watch - Diameter 42 mm WBE5190.FC8268 | 3 850 USD | Бронзовий |
| Tag Heuer Autavia Automatic Watch - Diameter 42 mm WBE5116.FC8266 | 3 100 USD | Сталевий |
| Tag Heuer Autavia Automatic Watch - Diameter 42 mm WBE5114.FC8266 | 3 100 USD | Сталевий |
| Tag Heuer Autavia Automatic Watch - Diameter 42 mm WBE5116.EB0173 | 3 350 USD | Сталевий |
| Tag Heuer Autavia Automatic Watch - Diameter 42 mm WBE5191.FC8276 | 3 850 USD | Бронзовий |
| Tag Heuer Autavia Automatic Watch - Diameter 42 mm WBE5114.EB0173 | 3 350 USD | Сталевий |