Усього результатів: 8
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, тахиметрическая шкала |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 700 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, хронограф, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 900 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, тахиметр |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 900 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, хронограф |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 45.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 500 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 45.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 995 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, хронограф, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 900 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, тахиметр |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Tag Heuer Mercedes-Benz SLR
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Tag Heuer Mercedes-Benz SLR Mercedes-Benz 300 SLR Calibre 1887 Chronoraph Limited CAR2112.FC6267 | 4 800 USD | Сталевий |
| Tag Heuer Mercedes-Benz SLR SLR CAG2110.FC6209 | 3 300 USD | Сталевий |
| Tag Heuer Mercedes-Benz SLR CAG7010.BA0254 | 4 200 USD | Сталевий |
| Tag Heuer Mercedes-Benz SLR CAG2111.FT6009 | 3 995 | Сталевий |
| Tag Heuer Mercedes-Benz SLR CAG7010.FT6013 | 4 900 | Сталевий |
| Tag Heuer Mercedes-Benz SLR Calibre 17 Automatic Chronograph CAG2011.BA0254 | 4 900 USD | Сталевий |