Усього результатів: 17
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 925 USD |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 925 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 925 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + кераміка |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + кераміка |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + кераміка |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + кераміка |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + кераміка |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + кераміка |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 42,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 925 USD |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 925 USD |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 925 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 900 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, тахиметрическая шкала |
| Браслет: | Ремінець матер'яний |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 900 USD |
Ціни на годинники Tudor Fastrider Black Shield
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Tudor Fastrider Black Shield Fastrider Black Shield 42000CR rubber strap | 4 200 USD | Керамічний |
| Tudor Fastrider Black Shield Fastrider Black Shield 42000CN rubber strap | 4 925 USD | Керамічний |
| Tudor Fastrider Black Shield Fastrider Black Shield 42000CN Leather strap | 4 925 USD | Керамічний |
| Tudor Fastrider Black Shield Ducati 42000D | 3 900 USD | Сталевий |
| Tudor Fastrider Black Shield 42000 black dial steel bracelet | 3 900 USD | Сталевий |
| Tudor Fastrider Black Shield Fastrider Black Shield 42000CR Leather strap | 4 925 USD | Керамічний |
| Tudor Fastrider Black Shield 42000 white dial steel bracelet | 4 000 USD | Сталевий |
| Tudor Fastrider Black Shield Ducati 42000D Leather strap | 3 900 USD | Сталевий |
| Tudor Fastrider Black Shield 42000 silver dial steel bracelet | 4 000 USD | Сталевий |
| Tudor Fastrider Black Shield Fastrider Black Shield m42000cn-0018 | 4 400 USD | Керамічний |