Усього результатів: 12
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 725 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 725 USD |
Ціни на годинники Tudor Grantour
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Tudor Grantour Chrono Fly-Back Stainless Steel - Bracelet 20550N black dial steel bracelet | 4 725 USD | Сталевий |
| Tudor Grantour Chrono Fly-Back Stainless Steel - Bracelet 20550N silver dial steel bracelet | 4 725 USD | Сталевий |
| Tudor Grantour Fly-Back m20551n-0001 | 6 800 USD | Комбінований: сталь + рожеве золото |