Модельний ряд знятий з виробництва
Усього результатів: 8
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43 x 40.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 56 300 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43 x 40.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 32 800 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43 x 40.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 46 500 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43 x 40.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 55 100 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43 x 40.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43 x 40.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 56 300 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43 x 40.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 32 800 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43 x 40.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 28 800 USD |
Ціни на годинники Ulysse Nardin Anniversary 160
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Ulysse Nardin Anniversary 160 1602-100 | 28 800 USD | Рожеве золото |
| Ulysse Nardin Anniversary 160 1600-100 | 26 200 USD | Біле золото |
| Ulysse Nardin Anniversary 160 1600-100-8M | 45 000 USD | Біле золото |
| Ulysse Nardin Anniversary 160 1602-100-8M | 37 200 USD | Рожеве золото |
| Ulysse Nardin Anniversary 160 1600-100-8 | 42 000 USD | Біле золото |
| Ulysse Nardin Anniversary 160 1600-100 blue | 24 600 USD | Біле золото |
| Ulysse Nardin Anniversary 160 1602-100-8 | 56 300 | Рожеве золото |