Колекція Marine Chronometer Lady була представлена в 2016 році, в 2021 році знята з виробництва!
Усього результатів: 8
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 39 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 28 400 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 39 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 39 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 39 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 39 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 39 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 500 USD |
Ціни на годинники Ulysse Nardin Marine Chronometer Lady
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Ulysse Nardin Marine Chronometer Lady Manufacture Ladies 1183-126B/470 | 9 700 USD | Сталевий |
| Ulysse Nardin Marine Chronometer Lady Manufacture Ladies 1183-126B/430 | 14 500 USD | Сталевий |
| Ulysse Nardin Marine Chronometer Lady 1182-160-3/490 | 20 500 USD | Рожеве золото |