Усього результатів: 27
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 23,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 47 600 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 30,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 12 600 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 23,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 33 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 23,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 400 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 36 200 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 36 200 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 47 600 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 23,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 23,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 400 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 23,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 33 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | 32 700 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 23,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | 70 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | 35 300 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 23,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 37 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 30,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 12 600 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | 49 600 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | 82 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: | 36 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 25,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Van Cleef & Arpels Perlee
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Van Cleef & Arpels Perlee 23 мм VCARPBKF00 | 37 000 EUR | Біле золото |
| Van Cleef & Arpels Perlee 23 мм VCARPBNZ00 | 9 400 EUR | Жовте золото |
| Van Cleef & Arpels Perlee 23 мм VCARPER200 | 33 000 EUR | Жовте золото |
| Van Cleef & Arpels Perlee 23 мм VCARPBMO00 | 33 000 EUR | Рожеве золото |
| Van Cleef & Arpels Perlee 23 мм VCARPBML00 | 10 900 EUR | Рожеве золото |
| Van Cleef & Arpels Perlee Secret Pendant VCARPBMT00 | 82 000 EUR | Жовте золото |
| Van Cleef & Arpels Perlee 23 мм VCARPER000 | 10 900 EUR | Жовте золото |
| Van Cleef & Arpels Perlee 23 мм VCARPBNY00 | 10 500 EUR | Жовте золото |
| Van Cleef & Arpels Perlee 23 мм VCARPBMM00 | 9 400 EUR | Рожеве золото |
| Van Cleef & Arpels Perlee Secret Pendant VCARPBN000 | 32 700 EUR | Жовте золото |