Усього результатів: 8
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 37 х 21 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 28 х 17 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 28 х 17 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 28 х 17 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 40 х 24 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты, второе время |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 28 х 17 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 40 х 24 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты, второе время |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Van Cleef & Arpels Secret
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Van Cleef & Arpels Secret Tuileries WRWF03B3 | 34 600 EUR | Біле золото |