Годинник жіночий Zenith Star Ladies Class Elite Lady Ultra Thin Moonphase 18.2310.692/95.C498
Референс: 18.2310.692/95.C498
Ціна, що рекомендується виробником: 10 300 CHF
Просмотреть все часы
Zenith в наличии
Zenith в наличии
Схожі товари
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 33 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, фаза луны |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 20 200 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 33 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, фаза луны |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 27 600 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 33 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, фаза луны |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 300 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 33 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, фаза луны |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 22 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 33 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, фаза луны |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 23 500 USD |