Годинник жіночий Zenith Star Ladies Baby Star Sea Open 03.1223.68/85.C632
Референс: 03.1223.68/85.C632
Просмотреть все часы
Zenith в наличии
Zenith в наличии
Схожі товари
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 32.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із овечої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 32.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із овечої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 32.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець із овечої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 32.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри ската |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 300 |