Усього результатів: 25
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 900 |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 800 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 800 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 200 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 500 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 700 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 500 |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 7 900 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 400 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 500 |
| Матеріал корпусу: | Карбоновий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 800 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хрорнограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 500 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 400 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 900 |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 800 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 500 |
Ціни на годинники Bell & Ross BR 01-94 Chronograph
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Bell & Ross BR 01-94 Chronograph BR 01-94 Noir BR 01-94 Noir | 4 550 USD | Сталевий |
| Bell & Ross BR 01-94 Chronograph BR 01 aviation Chronograph BR 01-94 Steel | 5 000 USD | Сталевий |
| Bell & Ross BR 01-94 Chronograph Instrument BR 01 - 94 BR 01 - 94 | 5 500 USD | Титановий |
| Bell & Ross BR 01-94 Chronograph BR 01-94 CARBON BR 01-94 carbon | 6 000 USD | Сталевий |
| Bell & Ross BR 01-94 Chronograph Aviation BR 03 B-Rocket BR 03 B-Rocket | 5 100 USD | Сталевий |
| Bell & Ross BR 01-94 Chronograph BR 01 Pro Titanium BR 01 Pro Titanium | 6 300 USD | Титановий |
| Bell & Ross BR 01-94 Chronograph BR 01-94 BLUE BR 01-94 | 5 300 USD | Сталевий |
| Bell & Ross BR 01-94 Chronograph BR 01-94 PHANTOM BR 01-94 | 6 500 | Сталевий |
| Bell & Ross BR 01-94 Chronograph BR 01-94 RED BR 01-94 | 5 500 USD | Сталевий |
| Bell & Ross BR 01-94 Chronograph BR 01 Carbon Fiber Chronograph limited BR 01-94 Carbon Fiber | 8 500 USD | Карбоновий |