Усього результатів: 23
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 49 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 500 |
| Матеріал корпусу: | Срібло 925 |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 900 USD |
| Матеріал корпусу: | Срібло 925 |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 900 USD |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 30 000 |
| Матеріал корпусу: | Сталь із ПВД покриттям |
| Розмір корпусу: | 49 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 600 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 45 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 500 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Ціна, рекомендована виробником: | 2 500 |
| Розмір корпусу: | 52 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты, секунды, минутный репетир |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 300 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 37.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Bell & Ross Vintage WW1/WW2
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Bell & Ross Vintage WW1/WW2 Vintage WW1 | 4 500 USD | Сталевий |
| Bell & Ross Vintage WW1/WW2 Vintage BR 123 Special Edtion VintageBR123 | 2 400 USD | Сталевий |
| Bell & Ross Vintage WW1/WW2 Vintage PW1 | 4 000 USD | Сталевий |
| Bell & Ross Vintage WW1/WW2 JUMPING HOUR WITH DOUBLE SUBDIAL VINTAGE 123 | 22 900 USD | Платина |
| Bell & Ross Vintage WW1/WW2 JUMPING HOUR WITH POWER RESERVE VINTAGE 123 | 14 900 EUR | Платина |
| Bell & Ross Vintage WW1/WW2 Heritage WII Bomber Regulator WII Bomber Regulator | 6 300 USD | Сталь із ПВД покриттям |
| Bell & Ross Vintage WW1/WW2 Vintage BR WW1 Argentium Silver WW1 Argentium Silver | 5 300 USD | Срібло 925 |
| Bell & Ross Vintage WW1/WW2 Vintage BR WW1 Argentium Ruthenium WW1 Argentium Ruthenium | 5 300 USD | Срібло 925 |
| Bell & Ross Vintage WW1/WW2 BR 123 Vintage BRV 123 Officer Silver | 3 300 USD | Сталевий |