Усього результатів: 47
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 600 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 600 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы минуты, секунды, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, секунды, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второй часовой пояс |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Бронзовий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 200 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второй часовой пояс |
| Браслет: | Ремінець матер'яний |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 200 USD |
| Матеріал корпусу: | Бронзовий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 990 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 400 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець матер'яний |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 300 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 400 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 990 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 400 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 600 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 400 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 600 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 300 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 700 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 700 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 500 USD |
| Розмір корпусу: | 49 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, минутный репетир |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф,дата. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 400 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець матер'яний |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 700 USD |
Ціни на годинники Bell & Ross Vintage BR
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Bell & Ross Vintage BR VINTAGE 120 GOLD WHITE VINTAGE 120 | 5 900 USD | Жовте золото |
| Bell & Ross Vintage BR BR 126 Blackbird Black BR 126 Blackbird Orange | 6 700 USD | Сталевий |
| Bell & Ross Vintage BR VINTAGE 126 BLACK VINTAGE 126 | 4 600 USD | Сталевий |
| Bell & Ross Vintage BR VINTAGE 126 XL BROWN VINTAGE 126 | 4 400 | Сталевий |
| Bell & Ross Vintage BR BR V2-93 GMT Blue BRV293-BLU-ST/SST | 3 500 USD | Сталевий |
| Bell & Ross Vintage BR BR V2-94 Aeronavale Bronze BRV294-BLU-BR/SCA | 5 200 USD | Бронзовий |
| Bell & Ross Vintage BR BR V2-93 GMT Blue BRV293-BLU-ST/SF | 3 200 USD | Сталевий |
| Bell & Ross Vintage BR BR V2-94 Bellytanker "El Mirage" The Rake x Revolution BRV294-RR-BR/SCA | 4 990 USD | Сталевий |
| Bell & Ross Vintage BR BR 126 Officer Silver BRG126-WH-ST/SCR/2 | 4 700 USD | Сталевий |
| Bell & Ross Vintage BR BR V2-94 Bellytanker "El Dusty" The Rake x Revolution BRV294-RR-ST/SCA | 4 500 USD | Сталевий |